Dlaczego właśnie My?

STEAM&SHINE to Auto Detailing na najwyższym poziomie. Marka powstała z pasji i zamiłowania do motoryzacji. STEAM&SHINE to jedno z pierwszych w Szczecinie tego rodzaju profesjonalne studio kosmetyki aut.

Zajmujemy się kompleksową kosmetyką pojazdów. Oferujemy m.in: mycie zewnętrzne, czyszczenie wnętrza, pranie tapicerki i foteli, czyszczenie, konserwację i renowację skóry, dezynfekcję nawiewów i tapicerki, polerowanie i renowację lakieru, powłoki ceramiczne, folie ochronne PPF, zabezpieczenie wnętrza, powłoki lakierniczej, szyb, felg oraz opon.

Celem naszej działalności jest przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług i zadowolenie klientów. Wysokiej jakości kosmetyki, najlepszy sprzęt specjalistyczny w połączeniu z fachową obsługą są gwarancją satysfakcji każdego klienta opuszczającego naszą firmę.

Jesteśmy na rynku od ponad 7 lat. Nasze doświadczenie, selekcja najlepszych produktów oraz fachowa i profesjonalna obsługa to tylko część naszych atutów. Współpracujemy również z firmą ze Szczecina RR AUTO, która zajmuje się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania. W styczniu 2023 roku zrobiliśmy kolejny olbrzymi krok na przód. Zmiana lokalizacji naszej siedziby sprawiła, że możemy świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie. Nasza nowa nowoczesna hala jest w 100% przystosowana pod usługi Auto Detailingu. Posiadamy kilka stref na hali, strefa mokra do mycia aut, stanowiska do montażu folii PPF, do polerowania lakieru oraz czyszczenie wnętrza pojazdu. Nowoczesne biuro wraz z poczekalnią na klientów, pyszna kawa to tylko część naszych zalet. Głównie stawiamy na jakość, profesjonalizm, obsługę klienta począwszy od przyjęcia pojazdu, aż do wydania, wygląd wizualny całej naszej marki STEAM&SHINE. Chcemy wyznaczać kierunek w branży motoryzacyjnej, szczególnie w branży Auto Detailing. Jest to miejsce na najwyższym poziomie w Szczecinie.

W swojej historii posiadamy wiele nagród i wyróżnień, m. in.:

- jako jedyni w Szczecinie z branży Auto Detailing: nagroda z rąk Prezydenta Miasta Szczecin „Zrobione w Szczecinie”

- ogólnopolska nagroda „Orły Motoryzacji” w latach: 2018, 2019, 2020, 2021, 2022

- największa ilość pozytywnych ocen i opinii w Google

Skontaktuj się z nami i umów na wizytę już dziś! Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie. Przekonaj się, co możemy zrobić dla Ciebie oraz Twojego samochodu.

Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania? Napisz do nas

Telefon kontaktowy 555 555 555
+48 887 609 609
Telefon kontaktowy 555 555 555
Szczawiowa 54C, 70-010 Szczecin
Pon-Pt: 8-16
Sob: nieczynne
Telefon kontaktowy 555 555 555
biuro@steamshine.pl
TOP