STEAM&SHINE

STEAM&SHINE to Auto Detailing na najwyższym poziomie. Marka powstała z pasji i zamiłowania do motoryzacji. Nazwa odnosi się do dwóch głównych obszarów naszej działalności: Auto Detailing i Myjnia Parowa. STEAM&SHINE to pierwsze w Szczecinie tego rodzaju profesjonalne studio kosmetyki aut w Szczecinie.

Zajmujemy się kompleksową kosmetyką pojazdów. Oferujemy m.in: mycie zewnętrzne, czyszczenie wnętrza, pranie tapicerki i foteli, czyszczenie i renowację skóry, dezynfekcję nawiewów i tapicerki, polerowanie i renowację lakieru, zabezpieczenie wnętrza, powłoki lakierniczej, szyb, felg oraz opon.

Celem naszej działalności jest przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług i zadowolenie klientów. Poza myjnią parową, używamy także myjni ciśnieniowej, aby najlepiej wykorzystać zalety każdego z tych urządzeń. Wysokiej jakości kosmetyki, najlepszy sprzęt specjalistyczny w połączeniu z fachową obsługą są gwarancją satysfakcji każdego klienta opuszczającego naszą firmę.

Wykorzystujemy sprzęt tylko sprawdzonych i cieszących się doskonałą renomą producentów, takich jak m.in.: IDROMATIC, KARCHER, FLEX, RUPES, KRAUSS, ULTRA DENT TOOLS, STEINEL, SCANGRIP., OSRAM, PHILIPS.

Masz pytania? Napisz do nas

Telefon kontaktowy 555 555 555
+48 887 609 609
Telefon kontaktowy 555 555 555
ul. Leona Heyki 2, 70-631 Szczecin
Pon-Pt: 8-16
Sob: nieczynne
Telefon kontaktowy 555 555 555
biuro@steamshine.pl
TOP