Folia ochronna - idealne zabezpieczenie Twojego samochodu

Oklejanie samochodu to nasza specjalność! Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie wykonać naszą usługę na najwyższym poziomie w krótkim czasie.

Folie ochronne są jedynym zabezpieczeniem na rynku, które w tak dużym stopniu chroni nadwozie przed uszkodzeniami. Ich niezaprzeczalnym atutem jest dożywotnia gwarancja na żółknięcie, pękanie i matowienie. Folia po aplikacji jest praktycznie niewidoczna, stwarzając swojego rodzaju "niewidzialną tarczę ochronną".

Folia ochronna doskonale chroni wszystkie elementy nadwozia, szczególnie te, które są najbardziej narażone na zarysowania, jak: przednie lampy, zderzaki, maski, lusterka boczne, wnęki klamek, progi, ranty drzwi, czy też wnęki bagażnika.

Pielęgnacja folii ochronnej nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami i staraniami, ponieważ nie różni się od pielęgnacji samochodu bez folii. Możemy myć, woskować auto, aplikować powłoki hydrofobowe, aby wydobyć jeszcze większą głębię koloru, nadać większego połysku i zmniejszyć podatność na przywieranie wody i zabrudzeń.

Ciekawostką jest fakt, iż folię ochronną można w każdej chwili zdemontować nie pozostawiając przy tym jakiegokolwiek śladu na lakierze. Dodatkową zaletą tego rodzaju zabezpieczenia jest mniejsza utrata wartości samochodu przy sprzedaży i zachowanie oryginalnego lakieru w nienaruszonym stanie.

W salonie kosmetyki samochodowej STEAM&SHINE używamy folii ochronnych marek PremiumShield i LLumar, które posiadają w swojej ofercie m.in. folie samochodowe samoregenerujące. Dzięki innowacyjnej technologii, która została zastosowana w produkcji tego rodzaju folii możliwe jest zlikwidowanie wszelkich zarysowań, które na niej powstaną pod wpływem wysokiej temperatury.

Oklejanie auta to nasz konik, dlatego zapraszamy do zapoznania się z szczegółami oferty i kontaktu. Odpowiemy na Państwa każde pytanie.

Masz pytania? Napisz do nas

Telefon kontaktowy 555 555 555
+48 887 609 609
Telefon kontaktowy 555 555 555
ul. Leona Heyki 2, 70-631 Szczecin
Pon-Pt: 8-16
Sob: nieczynne
Telefon kontaktowy 555 555 555
biuro@steamshine.pl
TOP