Oklejanie pojazdów Szczecin - idealne zabezpieczenie Twojego samochodu

Oklejanie pojazdów foliami PPF to nasza specjalność! Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie wykonać naszą usługę na najwyższym poziomie i w krótkim czasie. Oferujemy profesjonalne oklejenie auta folią marek premium, takich jak LLUMAR, CLIF DESIGN, PREMIUM SHIELD, CARBONQ gwarantując wysoki połysk lakieru i niezawodną ochronę przed otarciami.

Bezbarwną folią PPF oklejamy wybrane elementy nadwozia, szczególnie te, które są najbardziej narażone na zarysowania, jak: przednie lampy, zderzaki, maski, lusterka boczne, wnęki klamek, progi, ranty drzwi, czy też wnęki bagażnika.

Zajmujemy się również oklejaniem samochodów osobowych w całości.

Oklejanie aut folią ochronną - zalety

Specjalna folia ochronna PPF nie zmienia koloru karoserii, zapewnia natomiast wysoki poziom ochrony lakieru przed zarysowaniami wynikającymi ze standardowego użytkowania pojazdu oraz aktów wandalizmu. Dodatkowo posiadamy w ofercie folie PPF matowe. Możemy w ten sposób zmienić wygląd wizualny z połysku w mat przy okazji zabezpieczając cały samochód. Stosowane przez nas folie pozwalają wydobyć i podkreślić jeszcze bardziej szklistość, połysk i głębię lakieru. Każdy element folii jest wycinany na specjalnych ploterach, dzięki czemu możemy w 100% dopasować szablon do oklejanego elementu zachowując przy tym maksymalny poziom estetyki. Oklejenie auta folią ochronną to obecnie jedyne zabezpieczenie na rynku, które w tak dużym stopniu chroni nadwozie przed uszkodzeniami.

Profesjonalne oklejanie aut zapewnia ochronę przed:

zarysowaniami;
odpryskami od kamyków;
warunkami atmosferycznymi, w tym UV;
solą drogową i ptasimi odchodami;
delikatnymi kolizjami drogowymi.

Nasze usługi oklejania aut objęte są dożywotnią gwarancją na żółknięcie, pękanie oraz matowienie folii. Po aplikacji folia jest praktycznie niewidoczna, stwarzając swojego rodzaju "niewidzialną tarczę ochronną".

Ciekawostką jest fakt, iż usługa oklejania aut folią ochronną jest w pełni odwracalna. Folię można w każdej chwili zdemontować, nie pozostawiając przy tym jakiegokolwiek śladu na lakierze. Dodatkową zaletą tego rodzaju zabezpieczenia jest mniejsza utrata wartości samochodu pokrytego folią przy sprzedaży i zachowanie oryginalnego lakieru w nienaruszonym stanie.

Pielęgnacja samochodu pokrytego folią

Pielęgnacja folii ochronnej nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami i staraniami, ponieważ nie różni się od pielęgnacji samochodu bez folii. Możemy myć, aplikować powłoki hydrofobowe, aby wydobyć jeszcze większą głębię koloru, nadać większego połysku i zmniejszyć podatność na przywieranie wody i zabrudzeń.

Samolecząca folia PPF

W salonie kosmetyki samochodowej STEAM&SHINE oklejamy samochody foliami marek LLUMAR, CLIF DESIGN, PREMIUM SHIELD, CARBONQ, które posiadają w swojej ofercie m.in. folie samochodowe samoregenerujące. Dzięki innowacyjnej technologii, która została zastosowana w produkcji tego rodzaju folii, możliwe jest zlikwidowanie wszelkich zarysowań, które na niej powstaną. I wystarczy do tego tylko wysoka temperatura - od promieni słonecznych lub ciepłej wody. Folia jest prawie bezobsługowa i nie wymaga od użytkownika specjalnych czynności.

Oklejanie samochodów – cennik

Koszt oklejania samochodu folią różni się w zależności od miejsca, które chcemy zabezpieczyć. Cena nałożenia folii zaczyna się już od 200 zł za pojedynczy element. Możliwe jest również zabezpieczenie wszystkich małych elementów karoserii, cały przód samochodu lub cały samochód.

Czy folia jest widoczna?

Folia jest prawie niewidoczna. Posiadamy bazę szablonów i wykrojników pod prawie każdy model pojazdu. Folie PPF są dopasowane niemalże w 100% do danego elementu. Dużym atutem jest fakt, że posiadamy własne gotowe wykrojniki, nie docinamy folii na lakierze, unikamy możliwości uszkodzenia lakieru. Pozwala nam to zachować maksimum estetyki i walorów wizualnych.

Czy folie można w każdym momencie usunąć?

Tak, proces jest odwracalny. Nawet po kilku latach możemy w każdej chwili usunąć folię i cieszyć się nowym lakierem. W przypadku aut ponownie lakierowanych istnieje ryzyko, że folia odejdzie wraz z lakierem. Zdarza się to niestety w przypadku źle przeprowadzonej naprawie lakierniczej. Prawidłowo położony lakier powinien być tak samo trwały jak oryginalny.

Ile trwa oklejenie pojazdu?

Wszystko zależy od wielkości pojazdu oraz stopnia skomplikowania elementów samochodu. W przypadku ochrony folią małych elementów takich jak: lampy, lusterka, wnęki klamek, progi drzwi, próg bagażnika to wykonujemy usługę w ciągu 1 dnia.

Full Front, czyli oklejenie folią PPF maski, zderzaka, lamp, błotników, lusterek, słupków A, nadszybia: 2-3 dni.

Full Body, czyli oklejenie całego pojazdu: 4-5 dni.

Oklejanie aut Szczecin - dlaczego my?

Oklejamy samochody foliami PPF o wysokiej przejrzystości, najmocniejszymi na rynku i z dożywotnią gwarancją. Dajemy Ci pewność zabezpieczenia oryginalnego lakieru i oferujemy wysoką precyzję wykonywanych usług.

Oklejanie auta to nasza specjalność, dlatego zapraszamy do zapoznania się z szczegółami oferty i kontaktu. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.


Masz pytania? Napisz do nas

Telefon kontaktowy 555 555 555
+48 887 609 609
Telefon kontaktowy 555 555 555
Szczawiowa 54C, 70-010 Szczecin
Pon-Pt: 8-16
Sob: nieczynne
Telefon kontaktowy 555 555 555
biuro@steamshine.pl
TOP